Jimdo Nedir? Jimdo Web Site Kurucu İşe Yarıyor Mu?

İçindekiler

Jimdo Nedir?

Jimdo‘nun ne olduğunu merak ediyorsanız doğru yazıyı okuyor olacağınızı söyleyebilirim. Bir bakımdan Jimdo Türkçe rehberi olacak bu yazım internette her web sitesi açmak isteyenler için olduğu kadar online pazarlamacılar için de yararlıdır.

Jimdo, web sitesi tasarlayıp kurabilmemizi sağlayan bir hizmettir. Hem hosting hem web sitesi tasarımını birleştirip bünyesinde barındırmaktadır. Daha açık olmak gerekirse kod yazmayı ve daha teknik konuları bilmeden ya da tasarımcıya gitme gereği duymadan her tür web sitesini kurup çok kolayca yönetebilmemizi sağlıyor. Madem Jimdo bunları sağlıyorsa gerçekten işe yarıyor diyebilir miyiz? Evet, kesinlikle. Tabi ki Jimdo’nun ücretsiz sürümünde kısıtlamalar var ve bu kısıtlamaları aşıp gerçekten profesyonel siteler oluşturmak istersek ücretli abonelik yapmamız gerekecektir.

Alman şirketi Jimdo’yu e-ticaret sitelerinden küçük bloglara kadar her web sitesi ihtiyacımız için kullanmakta sıkıntı yok. Peki biz affiliate marketing pazarlamacıları için de verimli sonuçlar veriyor mu? Kolayca landing page oluşturup email abonelerimizi oluşturabildiğimiz için Jimdo’yu çok rahat kullanılan ve faydalı bir servis olarak görüyorum. Tabi ki web sitesi tasarımı konusunda pek teknik bilgiyi gerektirmeyen bir servis olsa da Jimdo, ben yine de teknik konularda kendinizi geliştirmenizi tavsiye ederim.

Fakit kaybetmeden  Jimdo ile web sitesi kurmak istiyorsanız aşağıdaki videomuza bir göz atabilirsiniz.

Jimdo ile Web Sitesi Kurma